ERC50287K00BHEK500
MFR.Part #
ERC50287K00BHEK500
JLCPCB Part #
C3358720
Description
-65℃~+175℃ 100mW 287kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS