ERC5026K400BHEK500
MFR.Part #
ERC5026K400BHEK500
JLCPCB Part #
C3359720
Description
-65℃~+175℃ 100mW 26.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS