ERC50267K00FEEK500
MFR.Part #
ERC50267K00FEEK500
JLCPCB Part #
C3541558
Description
-65℃~+175℃ 100mW 267kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS