ERC50261R00DHEB500
MFR.Part #
ERC50261R00DHEB500
JLCPCB Part #
C3362439
Description
-65℃~+175℃ 100mW 261Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS