ERC5025K500FEEA500
MFR.Part #
ERC5025K500FEEA500
JLCPCB Part #
C3542269
Description
-65℃~+175℃ 100mW 25.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS