ERC5022R600FHEA500
MFR.Part #
ERC5022R600FHEA500
JLCPCB Part #
C3530349
Description
-65℃~+175℃ 100mW 22.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS