ERC50226R00FHEK500
MFR.Part #
ERC50226R00FHEK500
JLCPCB Part #
C3554505
Description
-65℃~+175℃ 100mW 226Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS