ERC5021K300DHEB500
MFR.Part #
ERC5021K300DHEB500
JLCPCB Part #
C3392052
Description
-65℃~+175℃ 100mW 21.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS