ERC5020K500FHEA500
MFR.Part #
ERC5020K500FHEA500
JLCPCB Part #
C3475559
Description
-65℃~+175℃ 100mW 20.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS