ERC501K2900BHEK500
MFR.Part #
ERC501K2900BHEK500
JLCPCB Part #
C3470757
Description
-65℃~+175℃ 1.29kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS