ERC501K2700BEEB500
MFR.Part #
ERC501K2700BEEB500
JLCPCB Part #
C3423783
Description
-65℃~+175℃ 1.27kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS