ERC501K2100FKEK500
MFR.Part #
ERC501K2100FKEK500
JLCPCB Part #
C3398309
Description
-65℃~+175℃ 1.21kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS