ERC501K1400BEEK500
MFR.Part #
ERC501K1400BEEK500
JLCPCB Part #
C3570814
Description
-65℃~+175℃ 1.14kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS