ERC50178R00FKEK500
MFR.Part #
ERC50178R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3440367
Description
-65℃~+175℃ 100mW 178Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS