ERC50165K00FHEK500
MFR.Part #
ERC50165K00FHEK500
JLCPCB Part #
C3512836
Description
-65℃~+175℃ 100mW 165kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS