ERC50158R00BEEK500
MFR.Part #
ERC50158R00BEEK500
JLCPCB Part #
C3483935
Description
-65℃~+175℃ 100mW 158Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS