ERC50147K00FHEK500
MFR.Part #
ERC50147K00FHEK500
JLCPCB Part #
C3510379
Description
-65℃~+175℃ 100mW 147kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS