ERC5012K300BHEB500
MFR.Part #
ERC5012K300BHEB500
JLCPCB Part #
C3536442
Description
-65℃~+175℃ 100mW 12.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS