ERC50127R00FEEK500
MFR.Part #
ERC50127R00FEEK500
JLCPCB Part #
C3410556
Description
-65℃~+175℃ 100mW 127Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS