ERC50121K00FEEK500
MFR.Part #
ERC50121K00FEEK500
JLCPCB Part #
C3356646
Description
-65℃~+175℃ 100mW 121kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS