ERC5011K800DEEK500
MFR.Part #
ERC5011K800DEEK500
JLCPCB Part #
C3518155
Description
-65℃~+175℃ 100mW 11.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS