ERC50115K00BEEA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC50115K00BEEA500
JLCPCB Part #
C3436493
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 115kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS