DZ23C13-HE3-18
MFR.Part #
DZ23C13-HE3-18
JLCPCB Part #
C6941183
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@10V 13V 25Ω 300mW SOT-23-3 Zener Diodes ROHS