DTO025C1R000JTE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
DTO025C1R000JTE3
JLCPCB Part #
C1356651
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 25W 500V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% TO-252 Chip Resistor - Surface Mount ROHS