D682Z25Y5VH65J5R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D682Z25Y5VH65J5R
JLCPCB Part #
C1624674
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+80% 100V 5mm 6.5mm 6.8nF Y5V 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS