D55342K07B237BRWS
MFR.Part #
D55342K07B237BRWS
JLCPCB Part #
C3999131
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 237kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount