D55342K07B187AMWS
MFR.Part #
D55342K07B187AMWS
JLCPCB Part #
C3942412
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 187Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount