D55342H07B530ARWS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D55342H07B530ARWS
JLCPCB Part #
C4105316
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 530Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount