D55342H07B274ARWS
MFR.Part #
D55342H07B274ARWS
JLCPCB Part #
C3985733
Description
-55℃~+150℃ 250mW 274Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount