D55342H07B18E0RWS
MFR.Part #
D55342H07B18E0RWS
JLCPCB Part #
C4042182
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount