D55342E07B75E0RTS
MFR.Part #
D55342E07B75E0RTS
JLCPCB Part #
C4216449
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount