D55342E07B750JRT1
MFR.Part #
D55342E07B750JRT1
JLCPCB Part #
C4266151
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 750Ω Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount