D55342E07B68E0RWS
MFR.Part #
D55342E07B68E0RWS
JLCPCB Part #
C4204067
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 68kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount