D55342E07B442ERWS
MFR.Part #
D55342E07B442ERWS
JLCPCB Part #
C4148455
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 442kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount