D55342E07B280BRWS
MFR.Part #
D55342E07B280BRWS
JLCPCB Part #
C4134335
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 280kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount