D55342E07B21E0RTS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D55342E07B21E0RTS
JLCPCB Part #
C4052273
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount