D55342E07B162ERTS
MFR.Part #
D55342E07B162ERTS
JLCPCB Part #
C3995525
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 162kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount