D55342E07B154BRT5
MFR.Part #
D55342E07B154BRT5
JLCPCB Part #
C4194337
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 154kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount