D473Z39Z5VF6UJ5R
MFR.Part #
D473Z39Z5VF6UJ5R
JLCPCB Part #
C1626400
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+80% 10mm 47nF 50V 5mm 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS