D472M20Z5UF63J5R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D472M20Z5UF63J5R
JLCPCB Part #
C1624312
Package
Plugin,P=5mm
Description
4.7nF 50V 5mm 5mm Z5U ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS