D471K25X5FL63L6R
MFR.Part #
D471K25X5FL63L6R
JLCPCB Part #
C1631079
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
470pF 500V 6.4mm 6.5mm X5F ±10% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS