D471K20Y5PH63J5R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D471K20Y5PH63J5R
JLCPCB Part #
C1624048
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 470pF 5mm 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS