D390G29U2JL65J5R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D390G29U2JL65J5R
JLCPCB Part #
C1632369
Package
Plugin,P=5mm
Description
39pF 500V 5mm 7.5mm U2J ±2% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS