D2TO020C22001JRE3
MFR.Part #
D2TO020C22001JRE3
JLCPCB Part #
C4115735
Description
-55℃~+155℃ 20W 22kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% TO-263(D2Pak) Chip Resistor - Surface Mount ROHS