D152Z20Y5VF6TJ5R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D152Z20Y5VF6TJ5R
JLCPCB Part #
C2211715
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+80% 1.5nF 50V 5mm 5mm Y5V 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS