D103Z29Z5UF6UJ5R
MFR.Part #
D103Z29Z5UF6UJ5R
JLCPCB Part #
C1624698
Package
Plugin,P=5mm
Description
-20%~+80% 10nF 50V 5mm 7.5mm Z5U 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS