D103M29Z5UF63J5R
MFR.Part #
D103M29Z5UF63J5R
JLCPCB Part #
C1624695
Package
Plugin,P=5mm
Description
10nF 50V 5mm 7.5mm Z5U ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS