CWR26MK106KCHB
MFR.Part #
CWR26MK106KCHB
JLCPCB Part #
C1664037
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 10uF 35V 500mΩ ±10% 2915 Tantalum Capacitors ROHS