CWR26MC106JBHA
MFR.Part #
CWR26MC106JBHA
JLCPCB Part #
C1661601
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 10uF 35V 500mΩ ±5% 2915 Tantalum Capacitors ROHS