CWR26MB106JCHZ\HR
MFR.Part #
CWR26MB106JCHZ\HR
JLCPCB Part #
C1971227
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 10uF 35V 500mΩ ±5% 2915 Tantalum Capacitors ROHS